Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

internet  audio  explorer  kodet  

Tema Fundit
October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Anonymous godasin websitet e Qeverise Egjiptiane

Posto temë të re   Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Anonymous godasin websitet e Qeverise Egjiptiane

Mesazh nga Admin prej 10/12/2012, 18:57

Anonymous godasin websitet e Qeverise Egjiptiane

Hakerat Anonymous kane goditur dhe njehere websitet e Qeverisë egjiptiane. Hakerët reagojnë nën operacion të quajtur #OpEgypt dhe kane goditur 30 website me sulm DDoS.

Faqet e sulmuara perfshijne: faqen Presidenciale te Egjiptit, Kabinetin Egjiptian, Sektorin e Marrveshjeve te Tregtise, faqen e Transportit Detar, faqen e parlamentit dhe shume faqe te tjera te rendesishme.

Shume nga websitet e sulmuara jane kthyer online, por disa si http://www.presidency.gov.eg/ vazhdon te jete nën mirëmbajtje.

Arsyet e ketij sulmi jane te paraqitura ne foton e meposhtme.

Ketu mund te gjeni listen e plote te websiteve te hackuara:
http://pastebin.com/2xvWYw95
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 22

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi