Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
”Hackerat” kosovarë "godasin" Serbinë  Helperblogger.com-facebook-icon<

”Hackerat” kosovarë "godasin" Serbinë

Shko poshtë

”Hackerat” kosovarë "godasin" Serbinë  Empty ”Hackerat” kosovarë "godasin" Serbinë

Mesazh nga Admin prej 14/4/2013, 10:56

”Hackerat” kosovarë "godasin" Serbinë  Pchackeraat
Një sulm i organizuar i “hackerve” kosovarë goditi ditën e dielë të paktën 39 faqe serbe.

Në hapjen e këtyre faqeve, shfaqen logoja e grupit të piraterisë kibernetike, i quajtur “Kosova ëarrios Group”, nën një flamur të madh kombëtar.

Në mesazhin publikuar në këto faqe shkruhet se sulmi është motivuar nga fakti që në to, Kosova vazhdon të konsiderohet si një territor i Serbisë.

Në raportimin e tij, portali “Telegrafi” solli edhe listën e faqeve të identifikuara si të sulmuara, shumë prej të cilave vazhdonin të ishin të “hackuara” deri mesditen e së dielës.

Kodi:
Lista e uebsajteve të sulmuara:
1:http://usus.org.rs/ - Shoqata e Artisteve Komik ne Serbi - USUS
2:http://art-anima.com/
3:http://actormarko.com/
4:http://drvolux.rs/
5:http://ethnolinguistica-slavica.org/
6:http://festival.co.rs/
7:http://gcapmarkets.com/
8:http://janus.co.rs/
9:http://janus.rs/
10:http://markostojanovic.rs/
11:http://markstvic.com/
12:http://lodik.com/
13:http://motoasocijacijasrbije.com/
14:http://polishserbian-friendship.rs/
15:http://prosvjeta-bijeljina.org/
16:http://psbroker.rs/
17:http://psinvest.rs/
18:http://rakovic.rs/
19:http://reambalkans.rs/
20:http://restoranklopica.com/
21:http://stevan-aleksic.com/
22:http://svetlanaspajic.com/
23:http://worldmime.com/
24:http://www.talija.rs/
25:http://www.allsport.rs/
26:http://www.dizajnersi.com/
27:http://www.dmmebl.rs/
28:http://www.foxracing.rs/
29:http://www.giga.in.rs/
30:http://goranmiletic.com/
31:http://www.hrambar.com/
32:http://www.javninastup.rs/
33:http://www.jelenasenicic.com/
34:http://www.mojprozor.com/
35:http://www.pantomima.rs/
36:http://www.mitropolija.com/
37:http://www.16x8x23x.com/
38:http://www.sportskapriznanja.org.rs/
39:http://www.sushibox.rs/
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi