Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Hakerët shqiptarë lëshojnë Dronin edhe në uebfaqen e Qeverisë Serbe  Helperblogger.com-facebook-icon<

Hakerët shqiptarë lëshojnë Dronin edhe në uebfaqen e Qeverisë Serbe

Shko poshtë

Hakerët shqiptarë lëshojnë Dronin edhe në uebfaqen e Qeverisë Serbe  Empty Hakerët shqiptarë lëshojnë Dronin edhe në uebfaqen e Qeverisë Serbe

Mesazh nga Admin2 prej 24/10/2014, 18:31

Hakerët shqiptarë lëshojnë Dronin edhe në uebfaqen e Qeverisë Serbe  Haker-euml-t-shqiptar-euml-l-euml-shojn-euml-dronin-edhe-n-euml-uebfaqen-e-qeveris-euml-serbe_hd-600x337

Droni me figurat kombëtare dhe hartën e trojeve etnike shqiptare, i cili para disa ditësh “zbarkoi” në stadiumin e Beogradit, tashmë ka gjetur edhe një vend tjetër për të aterruar. Për disa minuta ai ka defiluar edhe në uebfaqen e Qeverisë serbe. Hakerët shqiptarë, të cilët kanë dashur të mbesin anonimë, e kanë dërguar këtë foto si dëshmi të sulmit të tyre. Faqja e Qeverisë serbe momentalisht është jashtë funksioni. Duke se tensionet do vazhdojne te jem akoma dhe me te nxehta midis dy vendeve, pas vedimit te padrejte qe dha UEFA.

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi