Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
FBI deklaron se ka fituar mbi grupin e vepruesve Anonymous Helperblogger.com-facebook-icon<

FBI deklaron se ka fituar mbi grupin e vepruesve Anonymous

Shko poshtë

FBI deklaron se ka fituar mbi grupin e vepruesve Anonymous Empty FBI deklaron se ka fituar mbi grupin e vepruesve Anonymous

Mesazh nga Admin2 prej 23/8/2013, 20:36

FBI deklaron se ka fituar mbi grupin e vepruesve Anonymous
Buroja federale e policise amerikane FBI pohoi se e ka neutralizuar me suskes grupin e hakereve Anonymous. Me nje sere arrestimesh thuhet te jete zvogeluar dukshem ndikimi i ketij grupi.
Identifikimi dhe arrestimi i pese anetareve te Lulz Security, nje pjese te fuqishme te grupit Anonymous, ka pasur efekt te madh, tha Austin P. Berglas, agjent i FBI-se nga zyra e cyberit ne New York. Qe te pese anetaret e arrestuar jane deklaruar se jane fajtore, shtoi ai.
Para pese ditesh edhe ne Itali jane arrestuar kater anetare te ketij grupi, te cilet kishin sulmuar ueb faqet e qeverise italiane, institucioneve tjera shteterore dhe te Vatikanit.
/Burimi: Bota Sot
FBI deklaron se ka fituar mbi grupin e vepruesve Anonymous Anonymous-16114-2880x1800-1024x640

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi