Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

kodet  internet  explorer  pare  audio  

Tema Fundit
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Lightbox 2.0 Free Download

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Lightbox 2.0 Free Download

Mesazh nga Admin prej 21/7/2012, 23:13LightBox Image Editor
10MB - 32 bit but 64 bit compatible

Lightbox 2.0 version falas është një version i kufizuar i Sagelight 2.0. Ajo përmban të UI njëjtën dhe të lehtë për ta përdorur Shpejta Redaktoj kontrollet Mode.

Nëse ju vetëm dëshironi të rregulluar fotografinë tuaj dhe të bëjë atë të duket e madhe, pa të gjitha ekstra të Sagelight, atëherë Lightbox 2.0 version falas është një zgjedhje e mirë.

Lightbox 2.0 version pagesë ka fituar çmime (shih faqen kryesore), dhe përmban të njëjtën kohë reale motorin thelbësor të Sagelight, duke e lejuar ju që të kontrollojë shumë aspekte të ndryshme në të njëjtën kohë, duke ju dhënë një të ndjehen intuitive për redaktimi imazhin tuaj.

Lightbox është i lirë, me ka strings bashkangjitur. Ajo nuk është më e përditësuar...
Per te shkarkuar Lightbox 2.0 klikoni ne butonin download me posht/...
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi