Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

audio  internet  explorer  kodet  

Tema Fundit
November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

CCleaner 3.15 Free Download...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

CCleaner 3.15 Free Download...

Mesazh nga Admin prej 24/8/2012, 21:24


Cleaner është një freeware optimization sistemit, private dhe mjet pastrimi. Ajo heq gjerat e panevojshme nga sistemi juaj - duke lejuar Windows për të qen me i shpejtë.

Ajo gjithashtu pastron gjurmët e aktiviteteve tuaja online të tilla si historinë tuaj në Internet. Përveç kësaj ai përmban një të pastër me tipare plotësisht të regjistrit. Por pjesa më e mirë është se është e shpejtë (zakonisht duke marrë më pak se një të dytë për të drejtuar) dhe nuk përmban Spyware apo Adware!


Per te shkarkuar CCleaner 3.15 klikoni ne butonin Download me posht ...


avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi