Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
KMPlayer 3.3.0.33 free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

KMPlayer 3.3.0.33 free Download

Shko poshtë

KMPlayer 3.3.0.33 free Download Empty KMPlayer 3.3.0.33 free Download

Mesazh nga Admin prej 7/10/2012, 17:14

KMPlayer 3.3.0.33 free Download 13423301571
KMPlayer 3.3.0.33 free Download 13423301582

KMPlayer është një audio lehtë dhe video player për Windows që mbështet një gamë të gjerë të formateve fotografi të ndryshme, duke përfshirë AVI, ASF, WMV, FLV, AVS, MKV, dhe shumë më tepër.

Zgjedhja e një multimedia player përdorur të jetë një e vërtetë jo-brainer. Megjithatë, gjatë kohëve të fundit trap me karakteristika të reja dhe përditësimet shtuar të medias klasike lojtarë si Winamp, Windows Media Player, iTunes dhe madje edhe kanë lënë Apps gjithnjë e fryrë. Për ata që duke kërkuar për një alternativë të freskët në këto Apps ngritje, KMPlayer mund të jetë bileta juaj.

Ashtu si UMPlayer app ngjashme, KMPlayer ka një gjurmë të vogël desktop dhe ndërfaqe e saj e bën minimalist video playback shpejtë dhe pa sherr. Ndërfaqja e lojtarit është plotësisht Skinable, dhe ka disa prek bukur estetike, të tilla si ndryshimi i ngjyrës në lojtar me çdo udhë të re.

Nuk janë të gjitha llojet e opsioneve për të ndihmuar ju dhe rregulloje pimp KMPlayer, të tilla si visualizations, plug-ins dhe opsionet rishikim. Por bukuria e KMPlayer është se këto janë kthyer më në kërkesën tuaj në vend se duke u detyruar mbi ju në fillim.

KMPlayer trajton si audio dhe video, dhe mbështet një gamë të gjerë të formateve të ndryshme, do të thotë se të instaluar një herë, ju nuk duhet të duhet të prekni një tjetër lojtar. Rishikim video është falë veçanërisht mbresëlënëse në varg të mjeteve përpunuese në dispozicion që ju lejon të theksoj, për të ndryshuar vetitë foto, aplikoni filtra dhe madje edhe të bëjnë kap video nga brenda programit.

Per te shkarkuar KMPlayer 3.3.0.33 klikoni ne butonin download me posht...Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi