Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
RealPlayer 15.0.6.14 free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

RealPlayer 15.0.6.14 free Download

Shko poshtë

RealPlayer 15.0.6.14 free Download Empty RealPlayer 15.0.6.14 free Download

Mesazh nga Admin prej 29/8/2012, 18:43

RealPlayer 15.0.6.14 free Download Rp2z


License: Freeware
OS: Windows7,WindowsVista,WindowsXP
Publisher: RealNetworks

RealPlayer është kthyer dhe më mirë se kurrë me të gjitha karakteristika të reja dhe të zgjeruara. Kjo është një të gjitha-në-një media qendër që ju mund të luajnë, shkarko, Organizimi dhe shkëmbejë cilido.
RealPlayer është një ndër-platformë media player që luan një numër të formateve multimediale duke përfshirë MP3, MPEG-4, QuickTime, Windows Media, dhe versionet e shumta të formateve...
Per te shkarkuar RealPlayer 15.0.6.14 klikoni ne butonin Download me posht ...


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi