Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook kerkon te dij pse ju jeni ende single Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook kerkon te dij pse ju jeni ende single

Shko poshtë

Facebook kerkon te dij pse ju jeni ende single Empty Facebook kerkon te dij pse ju jeni ende single

Mesazh nga Admin2 prej 3/6/2014, 19:25

Facebook kerkon te dij pse ju jeni ende single Facebook

Që një pjesë e madhe e 1.28 miliardë përdoruesve të Facebook e përdorin këtë platformë për të njohur dhe u afruar partnerë potencialë është diçka që dihet. Facebook ka gjetur një tjetër mënyrë për të marrë të dhëna personale duke luajtur pikërisht me ndjenjat.

E reja e fundit e Facebook është që ka futur në seksionin “informacione” në faqen e profilit, një buton për të pyetur përdoruesin se përse nuk dëshiron të ndajë informacione mbi statusin e marrëdhënies së tij. Duke klikuar në këtë opsion, një përdorues mund tia dërgojë këtë pyetje në formën e një mesazhi privat dhe të marrë ose jo një përgjigje nga personi në fjalë.

E teksa disa e shohin këtë risi si një sistem të ri për të filtruar “të njohur”, realiteti është që me këtë lëvizje Facebook do të jetë në gjendje që të marrë edhe të dhënat që keni vendosur të mos I bëni publike.

Një moment që i përgjigjeni një përdoruesi, qoftë edhe motra apo vëllai juaj që ju pyet se përse nuk e keni bërë publike fejesën tuaj, përdoruesit e tjerë nuk do të marrin vesh gjë por Facebook po. Këtë ky rrjet social do të përdorë për t"ju mbytur edhe më shumë në publicitet.

Me pak fjalë, nga tani e tutje statusi juaj civil do të përbëjë interes për Facebook pasi në këtë mënyrë do të mund të seleksionojë publicitetin e përshtatshëm për ju.

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi