Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook, një surprizë vetëm për VIP-at  Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook, një surprizë vetëm për VIP-at

Shko poshtë

Facebook, një surprizë vetëm për VIP-at  Empty Facebook, një surprizë vetëm për VIP-at

Mesazh nga Admin2 prej 19/8/2013, 18:10

Facebook, një surprizë vetëm për VIP-at  4e6b717ef5e6fa6cbeb8cbc66795b6b811cbd934_12348_510_312_1
Facebook ka mbi 1 miliardë përdorues nga e gjithë bota dhe rrjeti social është përdorur edhe nga njerëzit e famshëm, që postojnë informacione në lidhje me punën e tyre.
Aplikacioni do të ndihmojë njerëzit e famshëm për të bashkëvepruar me fansat e tyre në lëvizje, duke iu siguruar atyre më shumë informacione rreth jetës. Një zëdhënës i rrjetit social Facebook ka thënë se ata do të zbulojnë më shumë informacione në lidhje me këtë projekt, sapo të jetë i disponueshëm.
Aplikacioni me sa duket i lejon ato, ose njerëz të cilët merren me praninë e tyre në rrjetet sociale, të shohim se çfarë është thënë për ta në Facebook dhe madje të marrin pjesë në bisedime përmes aplikacionit ekskluziv. Facebook tani është duke punuar në një aplikacion ekskluzivisht për njerëzit e famshëm, i cili po testohet nga një grup i vogël. Të tjera informacione pritet të kemi rreth këtij aplikacioni që i dedikohet tërësisht njerëzve të famshëm.

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi