Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Google prezanton rregullat e reja të privatësisë Helperblogger.com-facebook-icon<

Google prezanton rregullat e reja të privatësisë

Shko poshtë

Google prezanton rregullat e reja të privatësisë Empty Google prezanton rregullat e reja të privatësisë

Mesazh nga Admin2 prej 14/10/2013, 23:54

Google prezanton rregullat e reja të privatësisë Palestine-google_2553758b
Në shumë raste, vitet e fundit, Google ka qenë midis atyre ndërmarrjeve  të cilat janë akuzuar për dhunimin e privatësisë së përdoruesve, për shkak të një serie rregullash të adaptuara, të cilat sipas shumë vetëve nuk kanë qenë në gjendje të mbrojnë sigurinë e personave që përdorin këto shërbime. Dhe pikërisht për të mbrojtur përdoruesit nga probleme të tilla, Google ja vendosur të ndryshojë edhe një herë termat e shërbimit për të gjithë produktet e tij në rrjet, me rregulla që hyjnë në fuqi nga 11 nëntori i vitit 2013. Në fakt, ditët e fundit, kushdo që mund të ketë përdorur shërbimet e Google, mund të jetë vënë re një tabelë në të cilën prezantohen ndryshimet e reja në termat e shërbimit. /a.s/noa.al/

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi