Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Google, me dizajn të ri  Helperblogger.com-facebook-icon<

Google, me dizajn të ri

Shko poshtë

Google, me dizajn të ri  Empty Google, me dizajn të ri

Mesazh nga Admin prej 10/11/2012, 16:35

Google, me dizajn të ri  9068_528302673847825_431333957_n
Google ka ndryshuar faqen e tij të kërkimit me më shumë hapësirë dhe pa sidebar. Sipas Google-s, ideja është që t’u ofrojnë përdoruesve një përvojë të qëndrueshme të kërkimit përmes larmishmërisë së pajisjeve dhe madhësive të ekraneve që njerëzit përdorin sot.

Duke mënjanuar sidebar-in dhe duke lëvizur opsionin e kërkimit në maje të faqes së kërkimit, Google tashmë ka më shumë hapësirë për rezultatet e saj të "Knowledge Graph"., shkruan PCWorld Albanian.

Deri më tani, Google ka shfaqur opsionin e avancuar të kërkimit në sidebar në anën e majtë të ekranit, por këto opsione tashmë kanë kaluar në krye të rezultateve të kërkimit.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi