Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$! Helperblogger.com-facebook-icon<

Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$!

Shko poshtë

Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$! Empty Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$!

Mesazh nga Admin prej 12/1/2013, 20:31

Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$! 72860_10
Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$!

Facebook qe një kohë ka qenë duke testuar një sistem të ri të mesazheve që u jap të drejtën përdoruesve të dërgojnë mesazhe direkt në “Inbox” të ndonjë personi tjetër kudo, me një çmim prej 1 dollarësh.

Por çfarë nëse dikush, një i huaj për shembull, zgjedh ti dërgon mesazh themeluesit të Facebook-ut Mark Zuckerberg, a do t’ju kushtojë 1$? Me sa duket jo! Një test është bërë nga Mashable, dhe një mesazh në Inbox-in e Zuckerberg-ut do t’ju kushtojë 100$.

Nëse nuk e dini, Facebook gjithashtu ka një “Inbox” tjetër i cili është i dedikuar për mesazhe të cilat Facebook-u mendon se nuk ju pëlqejnë ti lexoni, d.m.th. mesazhet nga të huajt ose nga faqet e tjera.

“Ky test është bërë për të trajtuar raste, për shembull, në qoftë se ju dëshironi të dërgoni një mesazh dikujt qe keni takuar në një ngjarje, por nuk e keni shok (friend) në listën tuaj, ose në qoftë se doni ti dërgoni mesazh dikujt për një mundësi pune, atëherë ju mund të përdorni këtë funksion për të arritur në Inbox-in e tyre “, ka njoftuar Facebook.

Çmimin 100$ për ti dërguar mesazh Zuckerberg-ut, një zëdhënës i Facebook tha se: “Ne po testojnë disa pika ekstreme të çmimeve për të parë se çfarë funksionon me së miri për të filtruar spam.”
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$! Empty Re: Dëshironi ti dërgoni mesazh Mark Zuckerberg, ju kushton 100$!

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:45

tkem 100 dollar dal e martohem srri kot Razz Smile Smile bej shaka clidhje kam un me i dergu pm atij se i behet edhe gruja xheloze jo per gje
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi