Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
 Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh Helperblogger.com-facebook-icon<

Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh

Shko poshtë

 Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh Empty Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh

Mesazh nga Admin prej 14/1/2013, 16:38

 Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh Zucker10

Themeluesi i Facebook, i cili kohë më parë bleu kompaninë Instagram në një vlerë rreth 1 miliardë dollarë ka reaguar ndaj, siç e quan ai, papërgjegjësisë së përdoruesve të këtij shërbimi.

Siç pohojnë burime nga zyrat e Facebook, ka disa ditë qëZuckerberg gjendet në gjendje depresioni për shkak të “performancës jo të kënaqshme të Instagram” ku më shumë se çdo gjë tjetër, njerëzit ngarkojnë fotografi macesh, qensh, ylberësh, dylberësh, e herë pas here edhe të ndonjë shoku.

I mërzitur nga kjo situatë, Zuckerberg thuhet të jetë mërzitur dhe nevrikosur duke kërcënuar se do i vërë flakën këtij shërbimi nëse njerëzit vazhdojnë të mbushin faqet e tyre me fotografi macesh dhe qensh.

“Ju betohem që do e mbyll fare. Pse, budalla jam unë që të paguaj 1 miliardë dollarë për t’iu bërë reklamë maceve dhe qenve tuaj që ju kanë ngel në shpi?!”, thuhet të jetë shprehur Mark Zuckerberg.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh Empty Re: Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:43

me lot kam qesh kur e kam lexu nga njera an ka tdrejt sepse bejn si beba tu vu foto koti ne vend qe tvejn dicka te hajrit apo qqoft edhe nje foto te marr nga google qoft edhe fallco por tjet e bukur
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi