Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

pershendetje si Me Nda Hapesiren e Diskut ne Windows xp pa humbur te dhenat??? faleminderit

Shko poshtë

pershendetje si Me Nda Hapesiren e Diskut ne Windows xp pa humbur te dhenat??? faleminderit

Mesazh nga bledi77 prej 4/10/2012, 15:13

pershendetje si Me Nda Hapesiren e Diskut ne Windows xp pa humbur te dhenat??? faleminderit

bledi77

Numri i postimeve : 1
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje si Me Nda Hapesiren e Diskut ne Windows xp pa humbur te dhenat??? faleminderit

Mesazh nga Admin prej 2/12/2012, 14:18

Shiko kte vidjon e ke ne shqip
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi