Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook ekspozoi të dhënat e 6 milionë përdoruesve Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook ekspozoi të dhënat e 6 milionë përdoruesve

Shko poshtë

Facebook ekspozoi të dhënat e 6 milionë përdoruesve Empty Facebook ekspozoi të dhënat e 6 milionë përdoruesve

Mesazh nga Admin2 prej 2/11/2013, 22:36

Facebook ekspozoi të dhënat e 6 milionë përdoruesve Facebo11
Facebook ka shkëmbyer aksidentalisht adresat dhe numrat e telefonave të 6 milionë përdoruesve, për shkak të një infektimi softuerik, ka njoftuar kompania të premten.
Ky problem u shkaktua nga një kombinim fatkeq i karakteristikave të “People You May Know” dhe “Download Your Information”.
Facebook thotë se për çdo adresë emaili, ose numër telefoni të humbur në këtë shkelje, çdo informacion individual u përfshi në një shkarkim arkivi “only once or twice”. Facebook nuk ka prova se ka pasur një ekspozim të dëmshëm, para se të zbulohej dhe shërbimi u çaktivizua.
Të gjithë përdoruesit e Facebook do të njoftohen përmes postës elektronike. 

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi