Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail  Helperblogger.com-facebook-icon<

Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail

Shko poshtë

Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail  Empty Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail

Mesazh nga Admin2 prej 11/9/2014, 16:11

Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail  Googlefoto1

Një grup i hakerave rusë ka sulmuar “Google” duke vjedhur 5 milionë të dhëna nga llogaritë e Gmail-it.

Lajmi ende nuk është konfirmuar nga motori më i madh i kërkimit, por ky informacion qarkullon në internet prej disa orësh. Për të konfirmuar këto thashetheme një forum rus ka publikuar një listë me emrat e përdoruesve dhe password-et e email-ve në Gmail.

Sulmi i hakerave është drejtuar kryesisht ndaj përdoruesve rusë. Në Rusi gjatë ditëve të fundit janë regjistruar sulme kundër shërbimeve postare elektronike të miliona abonentëve.

Nuk përjashtohet mundësia që kjo listë përmban informacione të vjetra dhe jo të besueshme.

/ Top Channel

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi