Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Folder Lock 7.1.1 free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

Folder Lock 7.1.1 free Download

Shko poshtë

Folder Lock 7.1.1 free Download Empty Folder Lock 7.1.1 free Download

Mesazh nga Admin prej 2/9/2012, 21:25

Folder Lock 7.1.1 free Download 201102202139494d6119a5265a6
Folder Lock 7.1.1 free Download Folder-lock-02-700x493Folder%252BLock%252B7.0.2%252BFull%252BFree%252BVersion

Folder Lock është një zgjidhje e plotë suite që ju lejon të mbani fotografi tuaj të koduar personale dhe të mbyllur, duke i mbajtur një backup automatik dhe në kohë reale të dosjeve të koduar në një ruajtje online. Ajo gjithashtu ofron siguri për portativ USB drives dhe CD / DVD. Pluses: Lock Folder është i mbrojtur kundër sulmeve hack. Nëse dikush hyn fjalëkalimin e gabuar tri herë, programi do tju detyroj te ristartoni kompjuterin. Programi gjithashtu mban një regjistër të fjalëkalimet gabuara. Ju mund të përdorni programin për copë fotografi apo të fshijë gjurmët për të siguruar privatësinë tuaj.

Per te shkarkuar Folder Lock 7.1.1 klikoni ne butonin Download me posht ...


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi