Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Audacity 1.2.6 free Download.... Helperblogger.com-facebook-icon<

Audacity 1.2.6 free Download....

Shko poshtë

Audacity 1.2.6 free Download.... Empty Audacity 1.2.6 free Download....

Mesazh nga Admin prej 19/8/2012, 09:25

Audacity është burimi më popullor i hapur editor audio dixhitale në dispozicion.Programi është kompatibil në të gjitha platformat e njohura, duke përfshirë Windows, OSX (Apple), Linux dhe më shumë. Megjithatë, ky software podcast vetëm siguron funksionet për kapjen dhe redaktimit.
Për më tepër, Audacity punon me një shumëllojshmëri të formateve audio. Formatet e mbështetura përfshijnë formate të tilla si burim të hapur ZQM. Megjithatë, Audacity, por nuk është në përputhje me formate të pronarit të tilla si WMA ose AAC.

Audacity 1.2.6 free Download.... AudacityLogo
Audacity 1.2.6 free Download.... Audacity-macosx

Per te shkarkuar Audacity klikoni ne butonin download me posht...
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi