Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

kodet  explorer  audio  pare  internet  

Tema Fundit
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Maxthon 3 Free download

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Maxthon 3 Free download

Mesazh nga Admin prej 31/8/2012, 20:50Maxthon 3 është një shfletues ndërtuar fuqishëm për të gjithë përdoruesit. Përveç funksionalitetin bazik shfletim, Maxthon Browser ofron një sërë të pasur karakteristika të përmirësuar përvojën tuaj surfing.
Maxthon 3 është shfletuesi i vetëm i projektuar për web tërësi. Motorët e dyfishtë ekran (mundësuar nga Trident dhe WebKit) dhe motor të shpejtë të web Javascript (V8) bejn qe cdo webfaqe te hapet me shpejtë.Per te shkarkuar Maxthon 3 klikoni ne butonin Download me posht ...


avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi