Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
February 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

NoVirusThanks YouTube Video Downloader

Shko poshtë

NoVirusThanks YouTube Video Downloader

Mesazh nga Admin prej 25/8/2012, 22:27NoVirusThanks YouTube Video Downloader është një aplikim i dobishëm freeware që ju lejon të lehtë të shkarkoni videot nga YouTube... NoVirusThanks YouTube Video Downloader mbështet të shkarkoni videot nga: Metacafe, Vimeo Blip, DailyMotion,. Për të luajtur videot shkarkuar mund të përdoret VLC Media Player.Per te shkarkuar NoVirusThanks YouTube Video Downloader klikoni ne butonin Download me posht ...

avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi