Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Direct YouTube Downloader Helperblogger.com-facebook-icon<

Direct YouTube Downloader

Shko poshtë

Direct YouTube Downloader Empty Direct YouTube Downloader

Mesazh nga Admin prej 25/8/2012, 22:05

Direct YouTube Downloader Ss_4


Direct YouTube Downloader ju lejon të shkarkoni Video nga YouTube , duke përfshirë Ultra HD 1080p, 4K dhe video 720p.
Programi është i lehtë për t'u përdorur, vetëm të specifikojë URL, URL Video Playlist, Channel URL ose Përdoruesi për video ju doni të shkarkoni dhe klikoni në butonin Shkarko.
Direct YouTube Downloader është program i lirë që ju mundëson të shkarkoni dhe convert video online (përmbajtja e ligjore, për të cilat ju keni të drejta) për më vonë shikimin desktop ose pajisje të lëvizshme si cel, mp3 etj. Ajo mund të shkarkoni fotografi si WebM, MP4, FLV, 3GP, MP3 ose AAC (audio) dhe ajo mund të konvertohet video për Mobile Phones ose tableta.


Per te shkarkuar Direct YouTube Downloader klikoni ne butonin Download me posht ...Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi