Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
October 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Ku mund ta shkarkoj Helperblogger.com-facebook-icon<

Ku mund ta shkarkoj

Shko poshtë

Ku mund ta shkarkoj Empty Ku mund ta shkarkoj

Mesazh nga mimik prej 22/7/2013, 21:16

me duhet nje Erd Commander per windows 7 ku mund ta shkarkoj

mimik

Numri i postimeve : 1
Age : 64

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku mund ta shkarkoj Empty Re: Ku mund ta shkarkoj

Mesazh nga Admin2 prej 28/7/2013, 18:00

Pershendetie...
Hidhu nje sy ktyre..
Kodi:
http://calmit.org/download-erd-commander-vista-windows-7/

Kodi:
http://forum.esoft.me/applications/1611782-erd-commander-3-1-xp-vista-windows7.html


Kodi:
http://en.softonic.com/s/e-r-d-commander-windows-7


Kodi:
http://torrentjo.com/erd+commander+for+windows+xp+free+download.html

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi