Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
AVG, lancon zyrtarisht aplikacionin desktop social te quajtur MultiMi. Helperblogger.com-facebook-icon<

AVG, lancon zyrtarisht aplikacionin desktop social te quajtur MultiMi.

Shko poshtë

AVG, lancon zyrtarisht aplikacionin desktop social te quajtur MultiMi. Empty AVG, lancon zyrtarisht aplikacionin desktop social te quajtur MultiMi.

Mesazh nga Admin prej 21/7/2012, 23:33

AVG, lancon zyrtarisht aplikacionin desktop social te quajtur MultiMi. 555482_467932239883961_1759833300_n

AVG, lancon zyrtarisht aplikacionin desktop social te quajtur MultiMi.

AVG, një nga lideret ne softueret e sigurise, ka lancuar zyrtarisht aplikacionin desktop social te quajtur MultiMi.
MultiMi është projektuar si një mënyrë për të marrë të gjitha shërbimet tuaja sociale në një vend dhe per ti kontrolluar me sigurinë që AVG ofron. Për dikë qe menaxhon shumë e email të ndryshem, sociale, foto dhe shërbimet chat, ky program i cili ofrohet falas është zgjedhja e duhur.

Qëllimi i MultiMi eshte i dy-fishte. Arsyeja e parë është që t'ju jap juve një vend për t'iu lidhur dhe mbajtur afer me të gjitha shërbimet tuaja të preferuara. Shërbimet qe mbështet perfshine: Facebook,Twitter, Gmail, Google Reader, YouTube, dhe Flickr. Shumica e shërbimeve qe kane numer përdoruesish të konsiderueshem janë në dispozicion (Google+ mungon, per shkak se ata nuk kane API te hapur). Nëse urreni te perdorni aplikacione te shumta dhe website te ndryshme per te mbajtur cdo gje prane, atehere MultiMi eshte ajo cfare ju keni nevoje.

Arsyeja e dytë për krijimin e MultiMi është siguria. AVG eshte nje kompani e njohur kryesisht për krijimin e softuereve të sigurise, dhe ata kane implementuar masa sigurie ne kete aplikacion.
Kjo do të thotë që ju mund të shfletoni ngjarjet e fundit në të gjitha këto shërbime pa vrare trurin fare.


Mund ta shkarkoni ne: http://free.avg.com/us-en/multimi
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi