Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Pastroni profilin tuaj ne Facebook me aplikacionin SimpleWash Helperblogger.com-facebook-icon<

Pastroni profilin tuaj ne Facebook me aplikacionin SimpleWash

Shko poshtë

Pastroni profilin tuaj ne Facebook me aplikacionin SimpleWash Empty Pastroni profilin tuaj ne Facebook me aplikacionin SimpleWash

Mesazh nga Admin prej 14/3/2013, 01:06

Pastroni profilin tuaj ne Facebook me aplikacionin SimpleWash Facebo11
Kohe me pare ishte raportuar qe ne disa vende te punes kerkohej nga punekerkuesi qe t’i jape punedhenesit qasje ne llogarine e tij personale ne Facebook, ne menyre qe te kete gjase qe te futet ne pune. Me te degjuar per keto raste, Facebook kishte reaguar ashper dhe shpresojme qe me mos te ndodhin keto gjera.

Por, megjithese punedhenesi apo shefi juaj mund te mos ju kerkoje qasje te drejtperdrejte ne llogarine tuaj, ka gjase qe ai do te kerkoje qe te behet mik i juaji ne ate rrjet shoqeror dhe keshtu mund te shohe gjerat qe keni shperndare me te tjeret.

Duke e ditur kete, ju keni zgjidhje: te beni fshirjen e nje pjese te permbajtjes qe e shperndani pas nje kohe dhe kete mund ta beni me nje aplikacion te ri, te quajtur SimpleWash, te dizajnuar qe ne shpejtesi t’i mbaje te paster profilet e juaj.
Ai skanon tere permbajtjen e profilit tuaj ne Facebook,duke perfshire komentet nga njerezit e tjere ne fotografi dhe postime dhe gjen fjalekycet qe mund te kene te bejne me gjera qe nuk deshironi qe te shihen nga nje punedhenes.

Ju mund te shfletoni pergjate permbajtjes se etiketuar, klikoni cfaredo qe deshironi qe te largohet dhe do te barteni drejtperdrejt tek postimi ne Facebook, ku mund ta fshihni ate.
Nje opsion mjaft me dobi mund te jete edhe qe te kerkoni per fjalet kyce ku keni shkruar komente negative per ndermarrjen ne te cilen tashme deshironi te punoni. (PC World Albanian)
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi