Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
“Call of Duty” Thyen të gjitha rekordet Helperblogger.com-facebook-icon<

“Call of Duty” Thyen të gjitha rekordet

Shko poshtë

“Call of Duty” Thyen të gjitha rekordet Empty “Call of Duty” Thyen të gjitha rekordet

Mesazh nga Admin prej 2/12/2012, 15:14

“Call of Duty” Thyen të gjitha rekordet 57454910
Thyen të gjitha rekordet

Vitet e fundit secili vazhdim i ri i lojës së “Activision-it” nga seria “Call of Duty” ka thyer rekorde në numrin e kopjeve të shitura dhe fitimin, ndërsa gjëja e njëjtë po ndodhë edhe me vazhdimin e fundit i cili në treg u paraqit javën e kaluar.

Nga “Activision” kanë njoftuar se “Call of Duty: Black Ops 2” në 24 orët e para pas lansimit ka fituar gjysmë miliardë dollarë dhe drejtori ekzekutiv i kompanisë, Boby Kotick, u lëvdua se ky është viti i katërt me radhë që lansimi i lojërave nga kjo seri po thyen rekorde në industrinë argëtuese, madje me fitim i kaloi edhe filmat me profitin më të madh.

Po ashtu, fitimin të cilin ditën e parë e arriti “Activision” me shitjen e kësaj loje është dyfishë më i madh në krahasimin me rekorderin e sivjetmë, lojën e “Microsoft-it”, e cila kompani me vazhdimin e katërt të lojës “Halo” në 24 orët e para arriti fitimin prej “vetëm” 220 milionë dollarë, por duhet përmendur se “Halo” është në dispozicion vetëm për Xbox, derisa “Call of Duty” është dedikuar për numrin më të madh të platformave.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi