Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Traileri i parë i Call of Duty Online Helperblogger.com-facebook-icon<

Traileri i parë i Call of Duty Online

Shko poshtë

Traileri i parë i Call of Duty Online Empty Traileri i parë i Call of Duty Online

Mesazh nga Admin prej 5/8/2012, 12:08

Traileri i parë i Call of Duty Online F1_08trailer-jpg1341752180
Siç edhe kishte paralajmëruar vitin e kaluar, Activision ka prezantuar Call of Duty Online, free to play versionin e FPS serialit të vet luftarak tejet të popullarizuar për tregun kinez, që do të financohet përmes shitjes së elementeve në lojë.Kompania investuese e cila ka marrë licencën për punë me Call of Duty Online në Kinë, Tencent Holdings Limited, ka shprehur entuziazmin e vet për bashkëpunimin me Activision, si dhe pritjet që do të tërheqë dhjetëra miliona fansa.

Pasi që në tregun kinez mbretëron mania për mikrotransaksionet dhe lojërat free to play, CoD Online do të sjellë në këtë seri mundësi të papara deri tani të përshtatjes së karaktereve e personazheve dhe pajisjes së tyre me pajisje dhe armatime të ndryshme. Po ashtu, ka edhe kampanjën me rrëfimin, të bazuar në misionet e Special Operation nga Modern Warfare setting.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi