Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
May 2020
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Battlefield 3 Download Full Version  Helperblogger.com-facebook-icon<

Battlefield 3 Download Full Version

Shko poshtë

Battlefield 3 Download Full Version  Empty Battlefield 3 Download Full Version

Mesazh nga Admin prej 8/9/2012, 18:48

Battlefield 3 Download Full Version  RTu4F
Kërkesat e sistemit:
OS: Windows Vista, ose Windows 7
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz ose X2 2.7 GHz Althon
RAM: 2GB
Karta grafike: DirectX 10 ose 11 compatible NVIDIA ose AMD ATI card, ATI Radeon 3870 ose më e lartë, Nvidia GeForce 8800 GT ose më e lartë.
Memorie kartë grafike: 512 MB
Sound card: DirectX kartë compatibl shëndoshë
Hard drive: 15 GB për versionin 10 GB disk ose për versionin dixhital


Udhëzime per Instalim:
1. Shkarko të gjitha pjesët nga një kuti dhe të përdorin Winrar ose 7zip për nxjerrjen e tyre. Ju do të merrni një file ISO.
2. Përdorni DAEMON Tools Lite në malin ISO ose hidheni atë në një DVD
3. Instalo lojen. Instaloni redistributables si të nevojshme nga Folder Installer (DVD)
4. Kopje të të gjitha dosjet nga dosje Crack (DVD2) për dosjen e instalimit të Battlefield 3 (Hard Disk)
5. Luaj lojen. (Gjithashtu bllokojnë exe lojë në firewall tuaj, mos e përdorni origjinën dhe të qëndrojnë larg nga çdo gjë që lidhet me EA).
Trailer
Per te shkarkuar Battlefield 3 klikoni ne butonin download me posht...Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 25

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi