Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Join the forum, it's quick and easy

Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe per kompjuterin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
August 2021
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Kodet e Gta V ne shqip Helperblogger.com-facebook-icon<

Kodet e Gta V ne shqip

Shko poshtë

Kodet e Gta V ne shqip Empty Kodet e Gta V ne shqip

Mesazh nga Admin 24/9/2017, 12:49

Invincibility (5 minutes) ---> painkiller
Maximum health and armor ---> turtle
Director mode ---> jrtalent
Lower wanted level ---> lawyerup
Raise wanted level ---> fugitive
Recharge ability instantly ---> powerup
Faster running ---> catchme
Flaming bullets ---> incendiary
Explosive bullets ---> highex
Explosive melee attacks ---> hothands
Slow-motion mode [Note 1] ---> slowmo
Slow-motion aiming [Note 1] ---> deadeye
Skyfall [Note 2] ---> skyfall
Drunk mode ---> liquor
Slippery cars ---> snowday
Low gravity ---> floater
Change weather ---> makeitrain
BMX bike ---> bandit
Buzzard attack helicopter ---> buzzoff
Comet ---> comet
Limo ---> vinewood
Parachute ---> skydive
PCJ-600 ---> rocket
Rapid GT ---> rapidgt
Sanchez ---> offroad
Stunt Plane ---> barnstorm
Trashmaster ---> trashed

Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 26

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi