Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
June 2020
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Free Download NFS World Online Full Version Helperblogger.com-facebook-icon<

Free Download NFS World Online Full Version

Shko poshtë

Free Download NFS World Online Full Version Empty Free Download NFS World Online Full Version

Mesazh nga Admin prej 15/8/2012, 21:14

Free Download NFS World Online Full Version Need+For+Speed+World+Free+Download


Minimum system requirements:

* Operating system: Windows XP Service Pack 2
* DirectX: DirectX 9.0c
* Processor: 1.7 GHz Pentium4
* RAM: 512 MB
* Video: 128 MB DirectX 9.0c compatible. At least Shader Model 2.0 support
* Sound Card: DirectX 8.1 compatible
* Winchester: 6 GB free space

Recommended system requirements:

* Operating system: Windows XP Service Pack 3 / Windows Vista Service Pack 2 / Windows 7
* DirectX: DirectX 9.0c
* Processor: Intel 2.0 GHz Core Duo2
* RAM: 2048 MB
* Video card: 512 MB DirectX 9.0 compatible. At least Shader Model 2.0 support. (NVIDIA): GeForce 7900
* Sound Card: DirectX 8.1 compatible
* Winchester: 4 GB of free space
* Internet: 128kbit / s Cable / DSL Connection

Per te shkarkuar NFS World klikoni ne butonin me posht...Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 25

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi