Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Join the forum, it's quick and easy

Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe per kompjuterin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
August 2021
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Kodet e GTA Vice City Në Shqip Helperblogger.com-facebook-icon<

Kodet e GTA Vice City Në Shqip

Shko poshtë

Kodet e GTA Vice City Në Shqip Empty Kodet e GTA Vice City Në Shqip

Mesazh nga Admin 30/7/2012, 18:48

Kodet e GTA Vice City Në Shqip Logo_agegate

THUGSTOOLS --> Armë 1
PROFESSIONALTOOLS --> Armë 2
NUTTERTOOLS --> Armë 3
ASPIRINE --> Shton gjakun
PRECIOUSPROTECTION --> Antiplumb
ICANTTAKEITANYMORE --> Vret veten
YOUWONTTAKEMEALIVE --> Të ndjek policia
LEAVEMEALONE --> largohet policia
FANNYMAGNET --> Të vijnë femrat nga mbrapa
CERTAINDEATH --> Tommy thith një cigare
DEEPFRIEDMARSBARS --> Lojtari bëhet i shëndosh
PROGRAMMER --> Lojtari bëhet i dobët
STILLLIKEDRESSINGUP --> Bëhesh dikush tjetër
CHEATSHAVEBEENCRACKED --> Bëhesh si Ricardo Diaz
LOOKLIKELANCE --> Bëhesh si Lance Vance
MYSONISALAWYER --> Bëhesh si Ken Rosenberg
LOOKLIKEHILARY --> Bëhesh si Hilary King
ROCKANDROLLMAN --> Bëhesh si Love Fist rocker #1
WELOVEOURDICK --> Bëhesh si Love Fist rocker #2
ONEARMEDBANDIT --> Bëhesh si Phil Cassidy
IDONTHAVETHEMONEYSONNY ~ Bëhesh si Forelli
FOXYLITTLETHING --> Bëhesh si Mercedes
PANZER --> Merr një tank
TRAVELINSTYLE --> Merr një Bloodring Banger
GETTHEREQUICKLY --> Merr një Bloodring Banger (tjetër)
GETTHEREFAST --> Merr një Turbo
GETTHEREVERYFASTINDEED --> Merr një Hotring Racer
GETTHEREAMAZINGLYFAST --> Merr një Hotring Racer (Tjetër)
THELASTRIDE --> Merr një Romero’s Hearse
ROCKANDROLLCAR --> Merr një Love Fist Stretch/Limuzin
RUBBISHCAR --> Merr një Trashmaster
BETTERTHANWALKING --> Merr një Golf Caddie
BIGBANG --> Shpërthejnë të gjitha makinat
MIAMITRAFFIC --> MAkinat bëhen agresive
AHAIRDRESSERSCAR --> Të gjitha makinat bëhen rozë
IWANTITPAINTEDBLACK --> Të gjitha makinat bëhen të zeza
COMEFLYWITHME --> Makinat fluturojnë
GRIPISEVERYTHING --> Makinat i marrin kthesat shpejt
GREENLIGHT --> Semaforët jeshil
SEAWAYS --> Makinat futen në ujë
WHEELSAREALLINEED --> Ka vetëm makina
LOADSOFLITTLETHINGS --> Disa makina kanë rrota të mëdha
HOPINGIRL --> Disa vajza futen në makinë
ALOVELYDAY --> Kohë me diell
APLEASANTDAY --> Weather overcast
ABITDRIEG --> Weather very overcast
CANTSEEATHING --> Mot me mjegull
CATSANDDOGS --> Weather stormy
LIFEISPASSINGMEBY --> Rritet shpejtësia e lojës
ONSPEED --> Rritet shpejtësia e lojës (tjetër)
BOOOOOORING --> Koha ecën avash
CHASESTAT --> Shikon se sa është rritur dëmi që ke bërë
FIGHTFIGHTFIGHT --> Të gjithë zihen
NOBODYLIKESME --> Të gjithë të sulmojnë ty
CHICKSWITHGUNS --> Vajzat e armatosura
OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS --> Të gjithë të armatosu
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 26

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kodet e GTA Vice City Në Shqip Empty Hej

Mesazh nga Luli 2/2/2016, 17:28

Tmira jon dabest*___* viceeee sitiii

Luli
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kodet e GTA Vice City Në Shqip Empty Ne klub

Mesazh nga Femna me seks 24/8/2016, 13:33

Selsi

Femna me seks
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kodet e GTA Vice City Në Shqip Empty Gta vice citu

Mesazh nga Arbi 9/9/2016, 12:31

Si eshte kodi i parave

Arbi
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kodet e GTA Vice City Në Shqip Empty Re: Kodet e GTA Vice City Në Shqip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi