Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
June 2020
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Skype 5.0.0.152 Free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

Skype 5.0.0.152 Free Download

Shko poshtë

Skype 5.0.0.152 Free Download Empty Skype 5.0.0.152 Free Download

Mesazh nga Admin prej 5/10/2012, 20:48

Skype 5.0.0.152 Free Download Skype-5.0.0.152Skype 5.0.0.152 Free Download Skype500152finalcopycop
Skype është një aplikim popullore kushtuar komunikimeve telefonike nëpërmjet internetit e cila ka një cilësi të lartë të transmetimit.
Ky program ju lejon të jetë në kontakt me njerëzit që ju dëshironi duke përdorur kompjuterin tuaj personal. Në këtë mënyrë ju keni mundësi për të thirrur përdoruesit e tjerë të aplikimit dhe ju edhe mund ta përdorni atë për të komunikuar.
Përveç kësaj, software përfshin funksionet e mesazheve të çastit të cilat lejojnë dërgimin dhe marrjen e teksteve në mes programit tuaj dhe një nga çdo person në librin tuaj të takimit. Dhe, si në qoftë se kjo nuk ishin të mjaftueshme, ajo ofron mundësinë për të bërë thirrje video kamera duke përdorur web.
Përveç kësaj, Skype përfshin opsione për të lejuar ju që të dërgoni mesazhe me tekst (SMS) nga mjedisi njëjtë. E vetmja gjë që ju duhet të gëzojnë të gjitha karakteristikat e saj është një llogari e cila mund të krijohet pa pagesë në faqen zyrtare.Per te shkarkuar Skype 5.0.0.152 klikoni ne butonin download me posht...Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 25

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi