Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet

Shko poshtë

Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet Empty Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet

Mesazh nga Admin prej 10/11/2012, 16:29

Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet 14327_529174940427265_279715973_n
Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet

Bëhet fjalë për një faqe të dyfishtë, që mund të përdoret nga të dashuruarit, të fejuarit, të martuarit, ose edhe miqtë
Një “timeline” çiftesh, për të dashuruarit, të fejuarit, apo të martuarit, por edhe për miqtë që mund të kenë marrë pjesë në një ngjarje të caktuar. Një profil i ndarë është lancuar më në fund nga Facebook, me synimin për të krijuar një profil ku ndërthuren mesazhet, fotot dhe eventet që juve dhe një tjetër mund të keni të përbashkët.
Ky funksioni është plotësisht inovativ në ‘layout”. Praktikisht, duke shkuar në faqen e një miku, klikohen impostime dhe aktivizohet funsioni “detaje miqësie”. Në këtë mënyrë mund të vizualizohet faqja e krijuar me të gjithë materialet që kanë të përbashkët dy personat.
Risia tjetër ka të bëjë me ato që virtualisht ose në jetën reale, janë të deklaruar si çifte. Në këtë rast, “timeline” është e shikueshme automatikisht, duke shkruar “facebook.com/us”. Menjëherë do të shfaqet një ditar çfiti, i ndarë me njeriun me të cilin jeni të lidhur në Facebook.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet Empty Re: Facebook sjell tjeter risi, vjen “timeline” per çiftet

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:52

aaahahhaaah duket interesante dicka e tille
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi