Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
May 2020
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
NEED FOR SPEED THE RUN free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

NEED FOR SPEED THE RUN free Download

Shko poshtë

NEED FOR SPEED THE RUN free Download Empty NEED FOR SPEED THE RUN free Download

Mesazh nga Admin prej 1/9/2012, 18:46

NEED FOR SPEED THE RUN free Download Nfsd-600x600
NEED FOR SPEED THE RUN 4.7 GB


KËRKESAT MINIMALE TË SISTEMIT

* OS: Windows XP SP2 ose Windows 7
* CPU: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo apo AMD barabartë
* RAM: 3 GB
* HDD: 18GB hapësirë ​​të lirë në disk
Jo Graphics Memory: 512 MB ​​Graphics
* DirectX: Version 10
* Network: 512 Kbps lidhje interneti apo të tejkaloj


Per te shkarkuar NEED FOR SPEED THE RUN klikoni ne butonin me posht...


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 25

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi