Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Join the forum, it's quick and easy

Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe per kompjuterin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
August 2021
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
RREGULLORJA E FORUMIT Helperblogger.com-facebook-icon<

RREGULLORJA E FORUMIT

Shko poshtë

RREGULLORJA E FORUMIT Empty RREGULLORJA E FORUMIT

Mesazh nga Admin 3/1/2012, 01:54

Mire se Erdhet ne forumin '' Programe Kompjuteri ''


- Ju lutemi lexoni rregulloren e forumit, ne menyre që të mos keni probleme në forum.


Rregjistrimi ne forum eshte per te gjithe ! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te respektohen.Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime.Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim ose Perjashtim.

Rregullat bazë:
» Regjistrimi është falas dhe jo i obliguar me dëshire si regjistrimi poashtu dhe largimi.
» Liria e shprehjes është plotësisht e lirë
» Gjuha zyrtare është Gjuha Shqipe.Ndalohen:

» Postimet me përmbajtje pornografike.
» Mesazhet abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse.
» Debatet dhe zenkat personale anetaret mund ti skjarojne me MP ose sherbime te tjera jo ne forum publik.
» Ofendimet ndaj stafit rrepsisht te ndaluara, ne raste te tilla, meren masa si perjashtimi.
» Reklamat e forumeve tjeraPostimet

» Replikat duhet ti përmbahen temes.
» Diskutimet dhe Postimet të kene kulturë debatuese ( jo personale)
» Postoni vetem nese ka te beje me temen ne fjale ose dicka qe vlen per temen.
» Evitoni postimet per reklamime te cdo lloj forme nese nuk ka lidhje me temen ku do postoni.Temat

Mos postoni te njejten teme ne forume te ndryshme.Para se te filloni nje teme te re , perdorni opsionin e kerkimit Kerko per tema te ngjashme.Temat e dyfishta do fshihen.Krijoni temat ne forumet e duhura.Moderatoret

» Moderatori ka te drejte te korigjoje shkrimet te bej nderhyrje dhe ti editoj.
» Moderatoret duhet te zbatojne rregulloren dhe moderojne temat.
» Shkrimet e forumisteve nuk guxojnë të fshihen nëse nuk janë thyer rregullat.
» Për cdo fshirje moderatori ka obligim ta lajmeroj autorin e postimet.
» Nese Moderatori si zbaton keto regulla i hiqet automatikisht e drejta per te moderuar kete Forum
» WebMasteri dhe stafi i web faqes (Administratoret) gëzjonë të drejten për te moderuar, levizur temat në kategorit përkatëse dhe për ti fshirë apo ndaluar temat që nuk janë ne përputhshmëri me rregulloren nëse në këtë dështojnë moderatoret.)Me respekt nga stafi i forumit Smile
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 26

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi