Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Audio CD Burneris Free Download

Shko poshtë

Audio CD Burneris Free Download

Mesazh nga Admin prej 5/9/2012, 21:00Audio CD Burner krijon disqe CD të luajnë ata në çdo qendër e muzikës të tilla si disk qendër, stereo makinë me CD player, etj
Gjithashtu mbështet një shumëllojshmëri të formateve audio përfshirë *. mp3, *. wav, *. aac, *. M4A, *. m4b, *. wma, *. ZQM, *. flac, *. ra, *. ram, *. amr , * majmun, * mka, TTA *, * AIFF, aU *, * MPC, * SPX, AC3 etj etj..
Kërkesat
Windows XP SP3, Vista, Windows 7 dhe. Net Framework 2 SP2Per te shkarkuar Audio CD Burneris klikoni ne butonin download me posht...avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi