Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Shkarko Free Paint.NET Helperblogger.com-facebook-icon<

Shkarko Free Paint.NET

Shko poshtë

Shkarko Free Paint.NET Empty Shkarko Free Paint.NET

Mesazh nga Admin prej 21/7/2012, 23:21

Paint.NET rekomandohet te perdoret ne Windows 7 po gjithashtu ben dhe ne Windows XP SP3 dhe Windows Vista SP1...


Shkarko Free Paint.NET Bitelia.com.wp-content.uploads.2009.11.paintnet-logo
Shkarko Free Paint.NET Rsz_paintdotnet
Shkarko Free Paint.NET Paint.Net_
Paint.NET është imazhi i lirë dhe software redaktimi foto për kompjutera që të kandidojë Windows. Ajo përmban një ndërfaqe intuitive dhe inovative përdorues me mbështetje për shtresa, të pakufizuar undo, efekte speciale, dhe një shumëllojshmëri të gjerë të mjeteve të dobishme dhe të fuqishme.

Per te shkarkuar Free Paint.NET klikoni ne butonin download me posht/...
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi