Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Comodo IceDragon Helperblogger.com-facebook-icon<

Comodo IceDragon

Shko poshtë

Comodo IceDragon Empty Comodo IceDragon

Mesazh nga Admin prej 31/8/2012, 21:35

Comodo IceDragon Comodo_icedragon_13_0_1465671

Comodo IceDragon është një shfletues të shpejtë dhe të gjithanshëm në Internet bazuar në Mozilla Firefox e cila përmban disa, të sigurisë dhe te performancës. Plotësisht në përputhje me FireFox plug-ins dhe extensions, IceDragon kombinon lirinë dhe funksionalitetin e FireFox me sigurinë dhe privatësinë e pashembullt Comodo.
Kërkesat e sistemit:

Windows 7 / Vista / XP - 32/64 bit
128 MB RAM
40 MB Hard Disk SpacePer te shkarkuar Comodo IceDragon klikoni ne butonin Download me posht ...


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi