Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
AVG Anti-Virus Free Edition Helperblogger.com-facebook-icon<

AVG Anti-Virus Free Edition

Shko poshtë

AVG Anti-Virus Free Edition Empty AVG Anti-Virus Free Edition

Mesazh nga Admin prej 30/8/2012, 22:01

AVG Anti-Virus Free Edition 1
AVG Anti-Virus Free Edition AVG_modules_440
Avg Free Edition është në dispozicion falas për përdoruesit duke i ofruar nivelin e lartë të siguris miliona përdoruesve në mbarë botën për të mbrojtur besimin e tyre të kompjuterave.

Avg është i lehtë për t'u përdorur dhe nuk kërkon performanca të mëdha për PC-në tuaj.
Pikat kryesore përfshijnë automatic update functionality.


Per te shkarkuar AVG Anti-Virus Free Edition klikoni ne butonin Download me posht ...


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi