Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

kodet  internet  pare  explorer  audio  

Tema Fundit
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Blloko Google Ads

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Blloko Google Ads

Mesazh nga Admin prej 30/8/2012, 20:56

Nëse jeni mërzitur nga të gjithë ato reklama (bannera/google ads) në internet që shpesh marin shume kohë deri sa të hapet një faqe? Ateher fare thjesht mund te shpetoni per tyre duke instaluar plugin i cili nuk do ti shfaq me reklamat qe shfaqen ne fb apo ne webet e tjera... Ja ku e keni linkun per te instaluar kte plugin vetem per ata qe perdorin Moxilla FireFox dhe Google Chrome...


Instalo Plugin:avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi