Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook Helperblogger.com-facebook-icon<

Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook

Shko poshtë

Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook Empty Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook

Mesazh nga Admin prej 29/8/2012, 19:05

Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook 376670_451042838251881_462897590_n
Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook

Në qoftë se ju vjen një e-mail se një miku juaj ju ka etiketuar në një foto, kini kujdes – mund të jetë kurth!
Firma e sigurisë Sophos ka identifikuar një maluer të ri, të quajtur Troj/Agent-XNN. Ai ka filluar të qarkullojë në Facebook duke i bërë njerëzit të klikojnë në njoftimet, për të parë foto të tyre.
Pasi klikohet linku, i cili përmban virus, shkarkohet në kompjuter një skedar ZIP i cili lejon hakerat të marrin kontrollin e kompjuterave që operojnë me Windows.
Zakonisht, njoftimet e këtij lloji vijnë me fjalinë se ‘një miku juaj (emri i tij) ju ka etiketuar në një foto’, ndërsa ky maluer vjen me fjalinë ‘një miku juaj ka shtuar një foto me ju në albumin e tij’
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook Empty Re: Kujdes nga ky mashtrim që ju vjen me njoftim në Facebook

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:54

ehh ndaj mbllokohen add mu se gjoja etiketime ah sikur ta disha me para sa mir do ishte
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi