Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo... Helperblogger.com-facebook-icon<

Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo...

Shko poshtë

Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo... Empty Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo...

Mesazh nga Admin prej 27/8/2012, 22:09

Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo... 7644838-shield-antivirus-and-laptop-abstract-done-in-3d

Pershendetie Miq Smile

Sot do tju tregoj se si te provoni Antivirusin nese punon apo jo...

Ateher per te provuar kte, ne duhet te krijojm nje VIRUS fallco Wink Kush ka frik mos ta provoj :101:

Hapim nje "Notepad" duke klikuar te START, pastaj te Run shkruajm NOTEPAD dhe klikojm OK, pasi hapet notepad atje vem kte kodin qe kam shenuar me posht.
Kodi:
X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*


Pastaj i japim Save dhe i vem si emer: KUQEZI.ALBANIANFORUM.NET dhe pasi e ruajm shohim nese Antivirusi e kap apo jo, nese nuk e kap, ai antivirus nuk ben.
Shikoni dhe vidjon me posht....


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi