Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Opera 11.61 Download

Shko poshtë

Opera 11.61 Download

Mesazh nga Admin prej 24/8/2012, 21:59


Shfletuesi Opera është projektuar për të përmbushur nevojat tuaja në masë të madhe - nëse kjo është operacion efikas, zbavitëse gëzim apo vetë-shprehjes. Në versionin 11 e versionit të ri të motorit presto në versionin 2.9, performanca përmirësohet e programit, ka pasur përmirësime të ndryshme në Opera Mail, përmirësohet performanca CSS, dhe inovacione të tjera. Gjithashtu, krijuesit njofton se versioni me i ri i shfletuesit do të kalojë testin Acid3 me rezultatet e 100/100.

Per te shkarkuar Opera 11.61 klikoni ne butonin Download me posht ...


avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi