Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Hakerat Kosovar sulmojn Ueb faqen e MPB-së dhe policisë maqedonase... Helperblogger.com-facebook-icon<

Hakerat Kosovar sulmojn Ueb faqen e MPB-së dhe policisë maqedonase...

Shko poshtë

Hakerat Kosovar sulmojn Ueb faqen e MPB-së dhe policisë maqedonase... Empty Hakerat Kosovar sulmojn Ueb faqen e MPB-së dhe policisë maqedonase...

Mesazh nga Admin prej 26/6/2012, 21:49

Hakerat Kosovar sulmojn Ueb faqen e MPB-së dhe policisë maqedonase... Kosova-Network-Security
Grupi i hakerëve nga Kosova të njohur si “Kosova Network Security”, gjatë ditës së sotme kanë sulmuar Ueb faqen e Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Policisë Maqedonase.

Arsyeja e këtij sulmi sipas KNS-së, është kundërpërgjigjje ndaj ofendimeve të tepërta dhe dhunës së ushtruar ndaj shqiptarëve nga policia maqedonase.

Kohëve të fundit janë shpeshtuar sulmet kibernetike në mes të grupeve të hakerëve nga Kosova dhe atyre nga rajoni.

Gjatë sulmit grupi i hakerëve nga Kosova ka regjistruar pamje nga ky sulm, dhe më pas e kanë lansuar videon në YouTube. Videon e postuar nga Kosova Network Security mund ta shihni më poshtë./

Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi