Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Kodet e GTA San Andreas. Helperblogger.com-facebook-icon<

Kodet e GTA San Andreas.

Shko poshtë

Kodet e GTA San Andreas. Empty Kodet e GTA San Andreas.

Mesazh nga Admin prej 30/7/2012, 19:02

Kodet e GTA San Andreas. Gta-san-andreas-game

LXGIWYL --> Grupi i armëve 1

PROFESSIONALSKIT --> Grupi i armëve 2

UZUMYMW --> Grupi i armëve 3

HESOYAM --> Gjak, Antiplumbë & 250000$

BAGUVIX --> I pavdekshëm

CVWKXAM --> Nuk vdes në ujë

ANOSEONGLASS --> Adrenaline Mode

FULLCLIP --> Plumba pa fund

TURNUPTHEHEAT --> Rrit nivelin e kërkimit me 2 yje

TURNDOWNTHEHEAT --> Policia nuk të kërkon përkohësisht

BTCDBCB --> I shëndosh

BUFFMEUP --> Muskujt në maksimum

KVGYZQK --> I dobët

AEZAKMI --> Policia nuk të gacmon kurrë

BRINGITON --> ME 6 yje

WORSHIPME --> Respekti në maksimum

HELLOLADIES --> Sex Appeal në maksimum

VKYPQCF --> qëndrueshmëria në maksimum

PROFESSIONALKILLER --> Hitman në të gjitha armët

NATURALTALENT --> Në maksimum statistikat e makinës

AIWPRTON --> Merr tank

OLDSPEEDDEMON --> Merr Bloodring Banger

JQNTDMH --> Merr Rancher

VROCKPOKEY --> Merr makinë garash

VPJTQWV --> Merr makin garash

WHERESTHEFUNERAL --> Merr Romero

CELEBRITYSTATUS --> Merr limuzin

TRUEGRIME --> Merr makinë plerash

RZHSUEW --> Merr Caddy

JUMPJET --> Merr aeroplan luftarak

KGGGDKP --> Merr varkë që ecën dhe në det dhe në tok

AIYPWZQP --> Ke parashut

ROCKETMAN --> Merr xhup fluturues

OHDUDE --> Merr helikopter ushtarak

FOURWHEELFUN --> Spawn Quad

AMOMHRER --> Merr traktor

ITSALLBULL --> Merr buldozier

FLYINGTOSTUNT --> Merr aeroplan spektakli

MONSTERMASH --> Merr makinë me goma të mëdha

CPKTNWT --> Shpërthen të gjitha makinat

WHEELSONLYPLEASE --> Makina të padukshme

STICKLIKEGLUE --> Makina i merr kthesat shumë mirë

ZEIIVG --> Të gjithë semaforët jeshil

YLTEICZ --> Shofer agresiv

LLQPFBN --> Makina rozë

IOWDLAC --> Makina të zeza

FLYINGFISH --> Varka mund të fluturojë

EVERYONEISPOOR --> Makina të thjeshta në rrugë

EVERYONEISRICH --> Makina të shpejta në rrugë

CHITTYCHITTYBANGBANG --> Makinat fluturojnë

JCNRUAD --> Smash n’ Boom

SPEEDFREAK --> Të gjitha makinat me nitro

BUBBLECARS --> Makinat hidhen tutje kur i prek

OUIQDMW --> Mund të qëllosh kur nget makinë

GHOSTTOWN --> Shumë pak trafik

FVTMNBZ --> Traffic is Country Vehicles

BMTPWHR --> Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck Outfit

SPEEDITUP --> Shpejton lojën

SLOWITDOWN --> Ngadalëson lojën

AJLOJYQY --> Njerëzit zihen me njëri tjetrin, merr nje shkop golfi

BAGOWPG --> Një koskë në kokë

FOOOXFT --> Njerëzit janë të armatosur

GOODBYECRUELWORLD --> vret veten

BLUESUEDESHOES --> KA shumë Elvis në rrugë

BGLUAWML --> Njerëzit të qëlojnë me armë të gjithë

LIFESABEACH --> Fest në plazh

ONLYHOMIESALLOWED --> Gangëstera kudo

BIFBUZZ --> Gangësterat zotërojnë gjithçka

NINJATOWN --> Bëhet si lojë me ninxha

BEKKNQV --> Slut Magnet

CJPHONEHOME --> Huge Bunny Hop

KANGAROO --> Mega Jump

STATEOFEMERGENCY --> Riot Mode

CRAZYTOWN --> Funhouse Theme

SJMAHPE --> Recruit Anyone (9mm)

ROCKETMAYHEM --> Recruit Anyone (Rockets)

PLEASANTLYWARM --> Sunny Weather

TOODAMNHOT --> Very Sunny Weather

ALNSFMZO --> Overcast Weather

AUIFRVQS --> Rainy Weather

CFVFGMJ --> Foggy Weather

YSOHNUL --> Faster Clock

NIGHTPROWLER --> Always Midnight

OFVIAC --> Orange Sky 21:00

SCOTTISHSUMMER --> Thunderstorm

CWJXUOC --> Sandstorm
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi