Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Skype nuk punon, si ta rregullojm ate?  Helperblogger.com-facebook-icon<

Skype nuk punon, si ta rregullojm ate?

Shko poshtë

Skype nuk punon, si ta rregullojm ate?  Empty Skype nuk punon, si ta rregullojm ate?

Mesazh nga Admin2 prej 10/6/2015, 11:40

Spesh her ndodh qe Skype te mos punoj, uve qe ju ka ndodhur e keni provuar ta beni uninstall dhe ta instaloni serisht por prap keni kuptuar se kjo menyr nuk ben dhe ai prap nuk funksionon...

Cfar duhet te bejm ne te tilla raste?

Zgjidhja esht shum e thjesht


Si fillim e fshijm ikonen e skype qe kemi ne desktop pastaj krijojm nje "Shortcut"  dhe ne tabelen qe na del vendosim nje nga kodet e meposhtem... 


Per sistem operativ 32-bit perdorim:
"C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /legacylogin


Per sistem operativ 64-bit perdorim:
"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /legacylogin


Per me shum ndiqni vidjon me posht...

Skype nuk punon, si ta rregullojm ate?  Skype%20error

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi