Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Torch Browser Helperblogger.com-facebook-icon<

Torch Browser

Shko poshtë

Torch Browser Empty Torch Browser

Mesazh nga Admin prej 12/4/2015, 19:34

Torch Browser Torch10

Torch është një shfletues i dizenjuar posaçërisht për muzikën dhe lojrat. Ai përfshin një shërbim streaming i bazuar në YouTube i quajtur Torch Music. Nga ana tjetër Torch Games ju japin akses vetëm me anë të një klikimi në një gamë të gjerë lojrash në ueb. Në Torch fare mirë mund të shkarkoni muzikë apo video nga sajte si YouTube dhe Vimeo.Per te shkarkuar Torch klikoni ne butonin me posht ...
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi