Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook shton ikonën “Shqiptar”, çmenden serbët dhe rusët Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook shton ikonën “Shqiptar”, çmenden serbët dhe rusët

Shko poshtë

Facebook shton ikonën “Shqiptar”, çmenden serbët dhe rusët Empty Facebook shton ikonën “Shqiptar”, çmenden serbët dhe rusët

Mesazh nga Admin2 prej 11/11/2014, 17:36

Facebook shton ikonën “Shqiptar”, çmenden serbët dhe rusët Facebook-shqiptar

Mediat serbe kanë “kryqëzuar” Facebook-un, i cili ka shtuar zyrtarisht një ikonë të re në rrjetin e tij social. Bëhet fjalë për një ikonë lumturie që ka të bëjë me shqiptarët dhe quhet, “i lumtur që ndihem shqiptar”.

Një fakt që pa dyshim i ka bërë krenarë miliona shqiptarë që përdorin rrjetin e njohur. Por nga ana tjetër, për gazetën serbe “Telegraf”, ky është një skandal, duke shkruar se do të ishte mirë që drejtuesit e këtij rrjeti të japin një shpjegim se çarë do të thotë “të ndihesh shqiptar”.

Emocioni “i lumtur që ndihem shqiptar” mund të gjendet lehtësisht tek ikonat poshtë hapësirës ku shkruhen statuset dhe është i pari që del në radhë, sapo të klikosh mbi të.
/ Top Channel

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi