Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Sulmohet “website” i Kryeministrisë  Helperblogger.com-facebook-icon<

Sulmohet “website” i Kryeministrisë

Shko poshtë

Sulmohet “website” i Kryeministrisë  Empty Sulmohet “website” i Kryeministrisë

Mesazh nga Admin2 prej 10/9/2014, 17:54

Sulmohet “website” i Kryeministrisë

Sulmohet “website” i Kryeministrisë  3bivt

Mëngjesin e së mërkurës, faqja online e Kryeministrisë është bërë prè e një sulmi nga hackerat të mbiquajtur “Redanons-Al”.

Edhe në momentet aktuale është e pamundur të kihet akses në versionin zyrtar, por tashmë është zhdukur mesazhi i publikuar nga hackerat, i cili ishte shoqëruar me disa pika.

Kryesisht, mesazhi i drejtohej shoqërisë civile për t’u angazhuar në protesta qytetare për një jetë më të mirë, një gjykatë më të drejtë, një mundësi arsimi të barabartë, si dhe kundër opozitës aktuale inekzistente.

Hackerat kanë falënderuar Prokurorinë, që urdhëroi arrestimin e guvernatorit Ardian Fullani.

Gjithashtu pati edhe thirrje kundër “presioneve” për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. / Top Channel

Sulmohet “website” i Kryeministrisë  Kryeministri

Sulmohet “website” i Kryeministrisë  10668277735659087369

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi