Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Kush e shpiku Internetin dhe pse Helperblogger.com-facebook-icon<

Kush e shpiku Internetin dhe pse

Shko poshtë

Kush e shpiku Internetin dhe pse Empty Kush e shpiku Internetin dhe pse

Mesazh nga Admin prej 16/4/2014, 18:40

Kush e shpiku Internetin dhe pse 10153906_765817653428750_5952647230826494690_n

Interneti është një arritje e pabesueshme dhe shumë njerëz gati sa nuk mund të jetojnë pa të. Por, a keni qenë ndonjëherë kureshtarë se kush dhe pse e shpiku Internetin? Kësaj pyetje sigurisht që nuk është e lehtë ti përgjigjesh, por një gjë është e sigurt, meritat nuk i takojnë Al Gore-it.

Fillimet e Internetit mund të gjenden që nga fillimet e viteve 60-të të shekullit të kaluar, ndërsa që nga atëherë ka marrë përmasa të pabesueshme. Ekipi i kanalit edukativ Kurzgesagt ka provuar që të sqarojë shfaqjen e World Wide Web dhe me një animacion të shkurtër dhe të thjeshtë janë munduar që të na pasqyrojnë lulëzimin e tij. Për më tepër detaje ndiqni videon e mëposhtme.

Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi